دستگاه کود جمع کن یکی از بهترین راه حل هایی است که برای مدیریت کود به کار برده می شود، از آنجایی که مدیریت کود یکی از مهمترین و پر هزینه ترین عملیات شبانه روزی یک گاوداری صنعتی محسوب می شود در سالهای اخیر با تبدیل سالن های نگهداری گاو به سیستم فری استال ،لزوم جمع آوری و دفع به موقع کود در این سالنها دو چندان شده است.

با بررسی وضعیت جمع آوری کود در این گاوداریها به راحتی مشخص است که هنوز هیچ سیستم موثر و اقتصادی برای این امر مهم بکار گرفته نشده است و عملا نحوه کار همان روش های قدیمی هستندکه طبعا بر راندمان مدیریت گله تاثیر منفی دارد. شایان ذکر است یکی از مهمترین دلایل بکارگیری سیستم فری استال ، لزوم نظافت به موقع راهروهای عبور و مرور گاو می باشد که منجر به افزایش سلامت گله،بهداشت شیر و کاهش مشکلات سم در گاو می شود.دستگاه جمع آوری کود بهروب به بهترین نحو و در سریعترین زمان و اقتصادی ترین روش کودموجود در راهروها را جمع آوری و در محل مناسب تخلیه می نماید.

دستگاه بهروب از وام مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی برخوردار است.

نحوه کارکرد دستگـاه جمع آوری کود:

دستگاه کود جمع کن (بهروب ) یک تانکر مکنده متحرک است که طراحی دستگاه جمع آوری کود دامی بدین صورت بوده است که: پاروی آن بر روی زمین قرار گرفته و با حرکت دستگاه، موادی که در مرکز پارو جمع‌آوری می‌شوند به داخل مخزن دستگاه مکیده شده و لذا با یک بار عبور دستگاه کود جمع کن ، محل مورد نظر به طور کامل پاکیزه و نظافت می‌شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش:
شرکت مهندسی صدر آزمای سپاهان دستگاه بهروب را برای مدت ۱۲ ماه گارانتی می نماید و کارت گارانتی دستگاه در زمان تحویل به خریدار تحویل داده می شود. همچنین خدمات پس از فروش و تامین قطعات در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت صورت می گیرد.

کلیپ معرفی محصول